| Screen size | 14″ |
| Screen resolution | 1366 x 768 FHD |
| Screen technology | LED |
| Processor type | Intel Celeron N4500 |
| RAM | 4GB DDR4 |
| Memory device | 128GB eMMC |
| Video card model | Intet UHD Graphics |
| Front camera | Webcam |
| operating system | Windows 11 Home |
| Wi-Fi capability | Wi-Fi 5 |
| Bluetooth capability | 5.1 |
| Enter/Exit | USB 2.0 , Type-A , USB 3.2 Gen 1 Type-A / Type-C , HDMI , 3.5mm Audio Jack , Micro SD card reader |
| Dimensions | 32.50 x 21.70 x 1.80 ~ 1.84 cm |
| Weight | 1.3 |
| Warranty | 12 months |
NoteBook Asus Vivobook Go 14 N4500
109000 AMD
NoteBook Asus Vivobook Go 14 N4500
Credit price : 109000AMD
| Months” | Principle amount” | Interest” | Total Fee Payable |
|
6 |
17650.00 |
1080.00 |
18730.00 |
|
12 |
8820.00 |
1080.00 |
9900.00 |
|
24 |
4410.00 |
1080.00 |
5490.00 |
|
36 |
2940.00 |
1080.00 |
4020.00 |
|
48 |
2200.00 |
1080.00 |
3280.00 |
|
Total Fee Payable |
|
|
|
| Brand | Asus |
|---|---|
| Color | Blue |
SKU: N/A
Category: NoteBook
Description
Be the first to review “NoteBook Asus Vivobook Go 14 N4500” Cancel reply



Credit price
Reviews
There are no reviews yet.