| Screen size | 15.6″ |
| Screen resolution | 1920 x 1080 FHD |
| Screen technology | IPS |
| Processor type | i5-120U |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Memory device | SSD 512GB PCIe NVMe M.2 |
| Video card model | Intel Graphics |
| Front camera | Webcam |
| operating system | Windows 11 Home |
| Wi-Fi capability | Wi-Fi 6 |
| Bluetooth capability | 5.2 |
| Enter/Exit | USB 3.2 Gen1, USB 2.0 , HDMI , Universal Audio Port , RJ45 |
| Dimensions | 35.97 x 23.25 x 1.79 cm |
| Weight | 1.7 |
| Warranty | 12 months |
Previous product
Back to products
Samsung A07 6/128GB
51500 AMD – 57000 AMD
Next product
Xiaomi Mi Bedside Lamp 2
22900 AMD
NoteBook Asus VivoBook 15 X1504VA i5-120U
255000 AMD
NoteBook Asus VivoBook 15 X1504VA i5-120U
Credit price : 255000AMD
| Months” | Principle amount” | Interest” | Total Fee Payable |
|
6 |
43160.00 |
2590.00 |
45750.00 |
|
12 |
21580.00 |
2590.00 |
24170.00 |
|
24 |
10790.00 |
2590.00 |
13380.00 |
|
36 |
7190.00 |
2590.00 |
9780.00 |
|
48 |
5390.00 |
2590.00 |
7980.00 |
|
Total Fee Payable |
|
|
|
| Brand | Asus |
|---|---|
| Color | Blue |
SKU: N/A
Category: NoteBook
Description
Be the first to review “NoteBook Asus VivoBook 15 X1504VA i5-120U” Cancel reply



Credit price
Reviews
There are no reviews yet.