| Screen size | 15.6″ |
| Screen resolution | 1920 x 1080 FHD |
| Screen technology | IPS |
| Processor type | i3-100U |
| RAM | 8GB DDR4 |
| Memory device | SSD 512GB PCIe NVMe M.2 |
| Video card model | Intel UHD Graphics |
| Front camera | Webcam |
| operating system | DOS |
| Wi-Fi capability | Wi Fi 6 |
| Bluetooth capability | 5.3 |
| Enter/Exit | USB 3.2 Gen 1 Type-C , USB 2.0 , Universal Audio , HDMI |
| Dimensions | 32.50 x 21.70 x 1.80 ~ 1.84 cm |
| Weight | 1.9 |
| Warranty | 12 months |
Back to products
Next product
Xiaomi Redmi 15C 8/256GB
58000 AMD – 64000 AMD
NoteBook Dell DC15250 i3-100U
195000 AMD
NoteBook Dell DC15250 i3-100U
Credit price : 195000AMD
| Months” | Principle amount” | Interest” | Total Fee Payable |
|
6 |
32500.00 |
1950.00 |
34450.00 |
|
12 |
16250.00 |
1950.00 |
18200.00 |
|
24 |
8120.00 |
1950.00 |
10070.00 |
|
36 |
5410.00 |
1950.00 |
7360.00 |
|
48 |
4060.00 |
1950.00 |
6010.00 |
|
Total Fee Payable |
|
|
|
| Brand | Dell |
|---|---|
| Color | Black |
SKU: N/A
Category: NoteBook
Description
Be the first to review “NoteBook Dell DC15250 i3-100U” Cancel reply



Credit price
Reviews
There are no reviews yet.