| Screen size | 15.6″ |
| Screen resolution | 1920 x 1080 FHD |
| Screen technology | IPS |
| Processor type | i7-1355U |
| RAM | 8GB DDR4 3200MHz |
| Memory device | SSD 512GB PCIe NVMe M.2 |
| Video card model | Intel Iris Xe Graphics |
| Front camera | Webcam |
| operating system | DOS |
| Wi-Fi capability | 6 |
| Bluetooth capability | 5.3 |
| Enter/Exit | USB 2.0 , USB 3.2 Gen1 Type-A/Type-C , HDMI , Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| Dimensions | 35.97 x 23.25 x 1.49 cm |
| Weight | 1.7 |
| Warranty | 12 months |
NoteBook Asus Vivobook A1504VA-NJ2735 i7-1355U
285000 AMD
NoteBook Asus Vivobook A1504VA-NJ2735 i7-1355U
Credit price : 285000AMD
| Months” | Principle amount” | Interest” | Total Fee Payable |
|
6 |
47500.00 |
2850.00 |
50350.00 |
|
12 |
23750.00 |
2850.00 |
26600.00 |
|
24 |
11870.00 |
2850.00 |
14720.00 |
|
36 |
7910.00 |
2850.00 |
10760.00 |
|
48 |
5930.00 |
2850.00 |
8780.00 |
|
Total Fee Payable |
|
|
|
| Brand | Asus |
|---|---|
| Color | Silver |
SKU: N/A
Category: NoteBook
Description
Be the first to review “NoteBook Asus Vivobook A1504VA-NJ2735 i7-1355U” Cancel reply



Credit price
Reviews
There are no reviews yet.