| Screen size | 15.6″ |
| Screen resolution | 1920 x 1080 FHD |
| Screen technology | IPS |
| Processor type | i3-N305 |
| RAM | 8GB DDR4 |
| Memory device | SSD 256GB PCIe NVMe M.2 |
| Video card model | Intel UHD Graphics |
| Front camera | Webcam |
| operating system | Windows 11 Home |
| Wi-Fi capability | Wi Fi 5 |
| Bluetooth capability | 5.1 |
| Enter/Exit | USB 3.2 Gen1 TYpe-C , USB 2.0, HDMI , Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| Dimensions | 36.03 x 23.25 x 1.79 ~ 1.79 |
| Weight | 1.63 |
| Warranty | 12 months |
Previous product
Back to products
Xiaomi Mi Smart Band 10
21000 AMD
Next product
Samsung A07 6/128GB
51500 AMD – 57000 AMD
NoteBook Asus Vivobook Go E1504GA-WS35 i3-N305
185000 AMD
NoteBook Asus Vivobook Go E1504GA-WS35 i3-N305
Credit price : 185000AMD
| Months” | Principle amount” | Interest” | Total Fee Payable |
|
6 |
30830.00 |
1850.00 |
32680.00 |
|
12 |
15410.00 |
1850.00 |
17260.00 |
|
24 |
7700.00 |
1850.00 |
9550.00 |
|
36 |
5270.00 |
1850.00 |
7120.00 |
|
48 |
3950.00 |
1850.00 |
5800.00 |
|
Total Fee Payable |
|
|
|
| Brand | Asus |
|---|---|
| Color | Silver |
SKU: N/A
Category: NoteBook
Description
Be the first to review “NoteBook Asus Vivobook Go E1504GA-WS35 i3-N305” Cancel reply



Credit price
Reviews
There are no reviews yet.