| Screen size | 15.6″ |
| Screen resolution | 1366 x 768 HD |
| Screen technology | IPS |
| Processor type | i5-1334U |
| RAM | 8GB DDR4 3200MHz |
| Memory device | SSD 512GB PCIe NVMe M.2 |
| Video card model | Intel Intergrated Graphics |
| Front camera | Webcam |
| operating system | Windows 11 Home |
| Wi-Fi capability | Wi Fi 6 |
| Bluetooth capability | 5.4 |
| Enter/Exit | USB Type-C , USB Type-A , HDMI , headphone/microphone combo |
| Dimensions | 35.98 x 23.6 x 1.86 cm |
| Weight | 1.59 |
| Warranty | 12 months |
Previous product
Back to products
Samsung A26 8/256GB
109000 AMD
Next product
Air Fryers KUMTEL HAF-09
29000 AMD
NoteBook HP HP 15-FD0250WM i5-1334U
249000 AMD
NoteBook HP HP 15-FD0250WM i5-1334U
Credit price : 249000AMD
| Months” | Principle amount” | Interest” | Total Fee Payable |
|
6 |
41500.00 |
2490.00 |
43990.00 |
|
12 |
20750.00 |
2490.00 |
23240.00 |
|
24 |
10370.00 |
2490.00 |
12860.00 |
|
36 |
6910.00 |
2490.00 |
9400.00 |
|
48 |
5180.00 |
2490.00 |
7670.00 |
|
Total Fee Payable |
|
|
|
| Brand | HP |
|---|---|
| Color | Gray |
SKU: N/A
Category: NoteBook
Description
Be the first to review “NoteBook HP HP 15-FD0250WM i5-1334U” Cancel reply



Credit price
Reviews
There are no reviews yet.