| Screen size | 15,6″ |
| Screen resolution | 1920 x 1080 FHD |
| Screen technology | TN |
| Processor type | Intel Celeron N4500 |
| RAM | 4GB DDR4 2933MHz |
| Memory device | SSD 256GB PCle NVMe M.2 |
| Video card model | Intergrated Intel UHD Graphics |
| Front camera | Webcam |
| operating system | DOS |
| Wi-Fi capability | Wi-Fi 5 |
| Bluetooth capability | 5.2 |
| Enter/Exit | USB 3.2 Gen1, USB 2.0 , HDMI , 3.5mm Audio Jack, RJ45 |
| Dimensions | 359.2 x 235.8 x 19.9 cm |
| Weight | 1.7 |
| Warranty | 12 months |
Previous product
Back to products
Xiaomi Poco M8 Pro 5G 8/256GB
143000 AMD – 159000 AMD
Next product
NoteBook Asus Vivobook Go 14 N4500
109000 AMD
NoteBook Lenovo V15 G2 IJL N4500
109000 AMD
NoteBook Lenovo V15 G2 IJL N4500
Credit price : 109000AMD
| Months” | Principle amount” | Interest” | Total Fee Payable |
|
6 |
18160.00 |
1090.00 |
19250.00 |
|
12 |
9080.00 |
1090.00 |
10170.00 |
|
24 |
4540.00 |
1090.00 |
5630.00 |
|
36 |
3020.00 |
1090.00 |
4110.00 |
|
48 |
2270.00 |
1090.00 |
3360.00 |
|
Total Fee Payable |
|
|
|
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Color | Gray |
SKU: N/A
Category: NoteBook
Description
Be the first to review “NoteBook Lenovo V15 G2 IJL N4500” Cancel reply



Credit price
Reviews
There are no reviews yet.