| Screen size | 17,3″ |
| Screen resolution | 1920 x 1080 FHD |
| Screen technology | IPS |
| Processor type | Ryzen 5 7520U |
| RAM | 8GB DDR4 5500Mhz |
| Memory device | SSD 512GB PCIe NVMe M.2 |
| Video card model | AMD Radeon Graphics |
| Front camera | Webcam |
| operating system | Windows 11 Home |
| Wi-Fi capability | Wi Fi 6 |
| Bluetooth capability | 5.3 |
| Enter/Exit | USB Type-C , USB Type-A , 3.5mm Audio Jack , HDMI |
| Dimensions | 40.08 x 25.78 x 1.98 |
| Weight | 2.08 |
| Warranty | 12 months |
Back to products
Next product
Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 5G 12/512GB
198000 AMD – 219000 AMD
NoteBook HP Ryzen 5 7520U
239000 AMD
NoteBook HP Ryzen 5 7520U
Credit price : 239000AMD
| Months” | Principle amount” | Interest” | Total Fee Payable |
|
6 |
39830.00 |
2390.00 |
42220.00 |
|
12 |
19910.00 |
2390.00 |
22300.00 |
|
24 |
9950.00 |
2390.00 |
12340.00 |
|
36 |
6630.00 |
2390.00 |
9020.00 |
|
48 |
4970.00 |
2390.00 |
7360.00 |
|
Total Fee Payable |
|
|
|
| Brand | HP |
|---|---|
| Color | Gray |
SKU: N/A
Category: NoteBook
Description
Be the first to review “NoteBook HP Ryzen 5 7520U” Cancel reply



Credit price
Reviews
There are no reviews yet.